Styrelsen

Nästa Styrelsemöte: 15/11 kl 18.oo i Kallmora hos Maria K Eriksson


​​​​​​​Styrelsemötena är öppna för alla medlemmar.
Om du som medlem vill vara med: Ta kontakt med den som har mötet hemma så att fikat räcker till dig med.

Styrelseprotokollen hittar du HÄR!

Kallelse till årsmöte JARNHESTUR 2018.
Datum och tid: Söndagen den 18 februari klockan 15.00
Plats: Need coffe på torget i Norberg 
Vi kommer att bjuda på något gott och något matigare. Föranmälan sker till maria.koivisto-eriksson@avesta.se meddela även eventuella allergier. 
Varmt välkomna alla medlemmar i klubben. 
Járnhestur

Nästa Styrelsemöte: 11/11 kl 18.oo i Kallmora hos Maria K Eriksson


​​​​​​​Styrelsemötena är öppna för alla medlemmar.
Om du som medlem vill vara med: Ta kontakt med den som har mötet hemma så att fikat räcker till dig med.

Styrelseprotokollen hittar du HÄR!

Kallelse till årsmöte JARNHESTUR 2018.
Datum och tid: Söndagen den 18 februari klockan 15.00
Plats: Need coffe på torget i Norberg 
Vi kommer att bjuda på något gott och något matigare. Föranmälan sker till maria.koivisto-eriksson@avesta.se meddela även eventuella allergier. 
Varmt välkomna alla medlemmar i klubben. 
Járnhestur
LoggaLogga
Logga

Ordförande

Martin Eriksson

070-2301818

erikmartin.eriksson@gmail.com

Suppleanter

 Linn Westerdahl

073-6061862

linn.westerdahl@ltdalarna.se

      

LoggaLogga
Logga

Vice adjungerande ordförande

Roger Pettersson

070-2421926

kallmora2@gmail.com

Valberedning

Josefine Denami

Ebba Autio
Bragi Olafsson

LoggaLogga
Logga

Kassör

Monica Hjalmarsson
Sörgärsbo 161, 73361 Västerfärnebo
jarnhestur.kassor@gmail.com

Revisor


Robert Holmgren

LoggaLogga
Logga

Sekreterare

Gunilla Jacobsson
070-6001955

gunilla.jacobson@startkraft.se
Admin/ Idrottoline
Emma Jonsson
073-8170967
emma@klockargardens.se


LoggaLogga
Logga

Ledamöter

Camilla Laursen
073-8418304
icegirll_85@hotmail.com

Rebecca Ivarsson

070-5516968

​​​​​​​rebecca.ivarsson91@hotmail.com 

      
         Sara Lingärde 

070-2121755

saralingarde@hotmail.com


Maria Koivisto Eriksson

070-2511800

maria.k.eriksson@avesta.se